اقامت Blue Card

 اقامت کار کشور آلمان

Blue Card - Germany

جمهوری فدرال آلمان در مركز اروپا ،يکی از پيشروترين کشورهای صنعتي جهان است. اين کشور پرجمعيت‌ترين و ثروتمندترين عضو اتحاديه اروپا نيز ميباشد. آلمان از کشورهای اصلی صنعت و تكنولوژي درجهان بشمار می‌رود و در سه سال اخیر رتبه اولین صادرکننده جهان و همچنین به عنوان اولين قدرت اقتصادي در سطح اروپا را داراست.

رشد و توسعه روز افزون صنایع بزرگ و کوچک در آلمان همواره نیاز به متخصصان مجرب داشته که بسیاری از آنان در سیستم های آموزشی فنی حرفه ای و آموزش عالی آلمان تربیت یافته و جذب بازارهای مدرن کسب و کار آلمان می گردند. اما سرعت رشد و توسعه در این کشور هم اکنون به حدی رسیده است که سرعت تربیت نیروی کار متخصص متناسب با این رشد و توسعه نمی باشد. لذا کشور آلمان به منظور تامین نیروهای انسانی متخصص صنایع مختلف، زمینه های جذب و استخدام را برای آنها فراهم نموده است.

در همین راستا کشور آلمان در صدد تامین نیرو های مورد نیاز شرکتها برآمده و با توجه به قانون جدید ( Blue Card ) بمنظور جذب نیروی کار متخصص جهت افرادی که واجد شرایط باشند، در کوتاهترین زمان ممکن، اقامت کشور آلمان را همزمان برای فرد و خانواده ایشان صادر خواهد نمود.

قانون اقامت Blue Card یک فرصت استثنایی و موقتی است و دولت آلمان مشخص نکرده است که تا چه زمان این قانون اعتبار دارد. اما در صورت تشکیل پرونده جهت افراد واجد شرایط ، چنانچه دولت آلمان قانون اقامت فوق را متوقف نماید شامل پرونده های جاری متقاضیان نخواهد شد. ( عطف به ماسبق نمیشود )

لذا در همین خصوص شرکت ETCC با همت کادر تخصصی خود که متشکل از وکلا و حقوقدانان آلمانی است، بهترین خدمات خود را جهت پروسه استخدام بصورت مستقیم و دریافت اقامت بصورت تضمینی ارائه خواهد داد.

همچنین افتخار دارد ، از طریق مشارکت و همکاری با دیگر همکاران کاریاب حرفه ای در آلمان ، مطابق با موازین قانونی استخدام جهت تامین نیروی متخصص برای دیگر شرکتهای آلمانی اقدام نماید.

بر اساس قانون مصوب کشور آلمان ، اطلاعات کامل این قانون ( Blue Card ) را که در سایتهای رسمی دولتی آلمان وجود دارد میتوانید مطالعه نمایید.

سایت اداره مهاجرت آلمان

 

کارت آبی در ویکی پدیا

 

گزارش دویچه وله در خصوص شرایط کارت آبی آلمان

بخش هایی از سازمان وزارت امور خارجه

قانون مصوب ابلاغی دولت آلمان

متاسفانه بعلت عدم رعایت قوانین کپی رایت در ایران و همچنین جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده اطلاعاتی توسط افراد واسطه و سودجو ،در صورت اطلاعات بیشتر ، این شرکت اطلاعات مربوطه را از طریق ایمیل بنا به درخواست متقاضیان ارسال خواهد نمود.

 

 

تماس با ما

ERNST - REUTER - Strasse 17
51427 Bergisch Gladbach
- Germany -
 
Office: +49 2204 58 63 100 ( German - English )
Direct: +49 221 259 488 51 ( Persich )
Fax: +49 2204 58 63 102

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

:Call time
( From 9 am to 16 pm ( times Germany