اقامت سرمایه گذاری

 اقامت سرمایه گذاری کشور آلمان

جمهوری فدرال آلمان در مركز اروپا ،يکی از پيشروترين کشورهای صنعتي جهان است. اين کشور پرجمعيت‌ترين و ثروتمندترين عضو اتحاديه اروپا نيز ميباشد. آلمان از کشورهای اصلی صنعت و تكنولوژي درجهان بشمار می‌رود و در سه سال اخیر رتبه اولین صادرکننده جهان و همچنین به عنوان اولين قدرت اقتصادي در سطح اروپا را داراست.

 

تكنولوژي آلمان در جهان خواهان زيادي دارد و در تجارت جهاني ، با توجه بميزان صادرات خود ، در جايگاه اول  ايستاده است. اين كشور براي سرمايه‌گذاران خارجي كماكان محلي جذاب ، با زيرساخت‌هايي بسيار پيشرفته و نيروي كار متخصص و با انگيزۀ بالاست و به ­اين ترتيب  قهرمان تجاري جهان نامگذاري شده است .

 

همچنین آلمان در حال حاضر يكي از مطمئن ترين منابع كالاهاي اساسي و پايه اي تجارت و تامين تكنولوژي در جهان مي‌باشد و از نظر نظم ،قانونمندی ،امنیت و ثبات سرمایه ، پيشتاز در عرصهً بين‌المللي است.

لذا شرکت ETCC با همت کادر تخصصی خود که متشکل از وکلا و حقوقدانان آلمانی است افتخار دارد ، تسهیلات ویژه ای جهت دریافت اقامت کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری مطابق با قوانین جدید که مطمئن ترین و کوتاهترین راه ممکن را داراست بصورت تضمینی برای هموطنان ارائه دهد .

متاسفانه بعلت عدم قوانین کپی رایت در ایران ، در صورت اطلاعات بیشتر با توجه به جلوگیری از هرگونه سوء استفاده اطلاعاتی توسط افراد واسطه و سودجو ، این شرکت اطلاعات مربوطه را از طریق ایمیل بنا به درخواست متقاضیان ارسال خواهد نمود.

 

 

 

تماس با ما

ERNST - REUTER - Strasse 17
51427 Bergisch Gladbach
- Germany -
 
Office: +49 2204 58 63 100 ( German - English )
Direct: +49 221 259 488 51 ( Persich )
Fax: +49 2204 58 63 102

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

:Call time
( From 9 am to 16 pm ( times Germany